X-plore File Manager

4.01.10

4.5

2

Güçlü bir dosya yönetim aracı

453.5k

Bu uygulamayı oyla

X-plore File Manager, Android üzerindeki tüm klasörleri keşfetmenize izin veren bir dosya yönetim aracıdır. Telefonunuzda ya da tabletinizin hafızasında yer alan tüm içeriği kopyalayabilir, yapıştırabilir ve herhangi bir dosyayı taşıyabilirsiniz, genel olarak tüm içeriği yönetebilirsiniz.

X-plore File Manager ile kullanıcılar sadece sıkıştırılmış olanlar da (ZIP, 7Zip, RAR) dahil herhangi bir klasörü ya da dosyayı keşfetmekle kalmaz, aynı zamanda tıpkı ZIP içeriğinde olduğu gibi APK formatında herhangi bir dosyayı da keşfedebilirler.

X-Plore File Manager ayrıca WiFi yoluyla dosyaları paylaşmanıza, buluttaki klasörlerle çalışmanıza, FPT ya da FTPS sunucularına erişmenize ve yerel ağ bağlantısındaki paylaşılmış klasörleri yönetmenize izin verir. Bütün hepsini uygulamanın arayüzünden gerçekleştirebilirsiniz.

X-plore File Manager'ın arayüzünden bahsetmişken dokunmatik ekrana mükemmel şekilde uyumlu olduğunu söyleyebiliriz, böylece ekranda sadece bir kaç tıkla istediğiniz eylemi gerçekleştirebilirsiniz.

X-plore File Manager aynı türdeki bir çok uygulamadan daha fazla özellik sunan muhteşem bir dosya yöneticisidir. Aynı zamanda da bu durum işleri biraz daha komplike hale getirir.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X